Náš tým

Náš tým

. Pozrite si náš tým.

Mgr. Truhlář adam

Športový psychológ a tenisový tréner so zameraním na vrcholový šport a fungovanie mozgu elitných športovcov. Vyštudovaný v odbore psychológia na univerzite Komenského v Bratislave. Mgr. titul obhájil témou Mentálna príprava vrcholových hráčov.

Tréner tenisu talentovaných hráčov s viac ako 20 ročnou hernou praxou. Pôsobil v svetových športových kluboch – Spojené arabské emiráty (Asistent hlavného trénera) – Dubaj, Nemecko, Španielsko, Taliansko. V roku 2015 vedúci medzinárodného tenisového centra v Taliansku. Majiteľ spoločnosti iMove s.r.o a TopCoaching. Odborným Garantom jeho metodiky rozvoja motoriky detí sú ľudia z Masarykovej univerzity s ktorými úzko spolupracuje. Akreditovaný športový diagnostik v American College of Sports Medicine. Člen českej asociácie športovej psychológie. Mentálny kouč mnohých známych športovcov svetovej úrovne, trénerov a reprezentantov SR.

Za svoju kariéru ako športový psychológ stihol spolupracovať s viacerými významnými tenistami:

  • Filip Horanský (juniorský víťaz Australian Open, štvorha, 3. najlepší junior sveta)
  • Michaela Hončová (v Top 200 WTA)
  • Matej Maruščák (najlepší tenista Slovenska, od 8-18 rokov v svojej kategórii)
  • Nikola Talima (2. najlepší junior švajčiarska 2015)

V súčasnosti Adam vedie talentovaného Jakuba Krajčíra, ktorý je v top 30 na Slovensku v mužskom rebríčku a začína hrať medzinárodné tenisové turnaje ITF rovnako aj Landes ligu v Rakúsku.Každoročne organizuje medzinárodné tenisové kempy v Taliansku, ktoré navštevujú významné nemecké a švajčiarske kluby, ktorých členom je aj bývalý tréner Rogera Federera, Nadjib Hamit.