3. Štartovné na každý turnaj je 17,- Eur / hráč
  4. V cene štartovného je prenájom haly, lopty, ceny pre hráčov.

RED – 27 .10. 2019,  19 .1. 2020,  finálový turnaj 22 .3. 2020

ORANGE – 27.10 2019,  19. 1. 2020, finálový turnaj  22. 3. 2020

GREEN – 26. 10. 2019 dvojhra,  23. 10. 2019 štvorhra,  18. 1. 2020 dvojhra,

1. 2. 2020 štvorhra, finálový turnaj 21. 3. 2020

Hrá sa v skupinách a pavúk finále aj útechy.

Skupiny sú 4 členné, poprípade 3 členné

V skupinách hrá každý s každým na 1 set do 4. Za stavu 4:4 sa hrá tajbrejk do 7 bodov.

Aby mali hráči motiváciu hrať o každý jeden gem, tak za zápasy v skupinách sa neudeľujú body za výhru. Body sa udelujú ako rozdiel gemov v zápase. ak bude výsledok zápasu 4:1, hráč ktorý vyhral má +3 body a hráč ktorý prehral -3 body. Skupinu vyhrá hráč s najvyšším počtom bodov. V prípade rovnosti bodov rozhoduje vzájomný zápas.

Vyhratý tajbrejk sa počíta ako 1 gem.

Body č. 8 a 9 neplatia pre kategóriu Red, kde sa hrá na 2 víťazné tajbrejky do 10 bodov a počítajú sa víťazstvá v skupine.

Do pavúka finále postúpia 2 najlepší z každej skupiny. Hrá sa vyraďovacím spôsobom na 1 víťazný set do 4.

Pokiaľ bude vo finálovom pavúku viacej ako 8 hráčov, napr. ak bude 5 skupín,  hráči v predkole do štvrťfinále získajú 95 bodov a hráči v úteche budú bodovaný od 9-teho miesta.

1. Na štvorhrových turnajoch si spoluhráči rozdelia daný počet bodov na polovicu.
  2. Na finálovom turnaji sa zúčastní 8 najlepších jednotlivcov.